Atelier Šaldova Atelier Šaldova
Atelier Šaldova 2
mlýn
Loft P7
realizace loft
kuchyň Anežská
ABSOLUTNÍ
POCHOPENÍ
VAŠEHO
SNU

Naše reference

Vážíme si důvěry, kterou v nás vkládají naší klienti. Snažíme se maximálně vyjít vstříc jejich představám o jejich snovém bydlení. Načerpejte inspiraci a v případě jakéhokoliv dotazu, neváhejte nás kontaktovat. Jsme zde pro Vás!   

Rekonstrukce historického mlýnu Dänemark

Rekonstrukce historického mlýnu Dänemark

Historický mlýn u Kutné Hory vyžadoval rekonstrukci. Díky vkusu a citu, se kterými se povedlo jej zachovat i pro budoucí generace, sklízí tento jedinečný projekt úspěchy.

Více zde
Luxusní vila ve výjimečné čtvrti

Luxusní vila ve výjimečné čtvrti

Prohlédněte si tento luxusní interiér. Mnoho detailů je atypických a řada prvků je naše výrobní tajemství. Tato vila je bezpochyby jedním z klenotů v trezoru našich prací od návrhu až po dokončení.  

Více zde
Rekonstrukce bytu v historickém centru Prahy

Rekonstrukce bytu v historickém centru Prahy

S citem pro historii místa a samotné budovy jsme přistoupili k projektu rekonstrukce bytu na Starém městě. Majitel do něj promítl svou osobitost a dal vzniknout inspirativnímu interiéru.  

Více zde
Bydlení pro mladý pár <br> v novostavbě

Bydlení pro mladý pár
v novostavbě

Díky skvělému návrhu architekta se dá i z garsonky o výměře 35 m2 vytvořit uživatelsky příjemné 2 + kk. Zrcadla místnosti opticky zvětšují a byt má spoustu rafinovaně ukrytých úložných prostor. Je kde spát, snídat a na terase s příjemným…

Více zde

Zastavte se na inspiraci


Andrea Jelínková
+420 777 206 635

Po-Pá od 9,00 do 17,00
Informace o zpracování osobních údajů.