Atelier Šaldova Atelier Šaldova
Atelier Šaldova 2
mlýn
Loft P7
realizace loft
kuchyň Anežská
byt Osadní
Osadní 2
ABSOLUTNÍ
POCHOPENÍ
VAŠEHO
SNU

Naše reference

Vážíme si důvěry, kterou v nás vkládají naší klienti. Snažíme se maximálně vyjít vstříc jejich představám o jejich snovém bydlení. Načerpejte inspiraci a v případě jakéhokoliv dotazu, neváhejte nás kontaktovat. Jsme zde pro Vás!   

Nebát se bourání ani v novostavbě

Nebát se bourání ani v novostavbě

Chceme vytvořit něco jedinečného a nadčasového říkali nám majitelé bytu v Holešovicích, když k nám poprvé přišli. V novostavbě se tudíž musely nejprve vybourat zažité standardy jako nepoužitelná malá předsíň nebo oddělená koupelna a WC.…

Více zde
Rekonstrukce historického mlýnu Dänemark

Rekonstrukce historického mlýnu Dänemark

Historický mlýn u Kutné Hory vyžadoval rekonstrukci. Díky vkusu a citu, se kterými se povedlo jej zachovat i pro budoucí generace, sklízí tento jedinečný projekt úspěchy.

Více zde
Luxusní vila ve výjimečné čtvrti

Luxusní vila ve výjimečné čtvrti

Prohlédněte si tento luxusní interiér. Mnoho detailů je atypických a řada prvků je naše výrobní tajemství. Tato vila je bezpochyby jedním z klenotů v trezoru našich prací od návrhu až po dokončení.  

Více zde
Rekonstrukce bytu v historickém centru Prahy

Rekonstrukce bytu v historickém centru Prahy

S citem pro historii místa a samotné budovy jsme přistoupili k projektu rekonstrukce bytu na Starém městě. Majitel do něj promítl svou osobitost a dal vzniknout inspirativnímu interiéru.  

Více zde

Zastavte se na inspiraci


Andrea Jelínková
+420 777 206 635

Po-Pá od 9,00 do 17,00
Informace o zpracování osobních údajů.