ABSOLUTNÍ
POCHOPENÍ
VAŠEHO
SNU

Inspirativní koupelny a dlažby

I koupelna je vlastně obytná místnost. Musí vám dát prostor k odpočinku, romantické koupeli i poslechu oblíbené hudby, ale třeba si potřebujete dát jen rychlou sprchu, rychle sbalit vše potřebné a utíkat do práce či s dětmi do školy. Koupelnová technika sice musí šlapat jako hodinky, ale vodovodní baterie přeci mohou být krásné, dlažba může vypadat jako kámen, topný žebřík může být sochou a sprchový kout skrytý očím. V koupelně se v každém případě musíte cítit skvěle!

 

Apavisa

Apavisa

Značka Apavisa patří ke světové špičce ve výrobě obkladů a dlažeb se zlatým nebo stříbrným dekorem. Jejich keramika je díky nejmodernějším technologiím potažena nanovrstvou například pravého zlata, stříbra, mědi či dokonce povětrnostně odolné oceli.…

Více zde
Ariostea

Ariostea

Přírodní kámen dokáže v interiéru nadělat spoustu potíží. To však neplatí pro značku Ariostea, která vyrábí jedny z nejkvalitnějších dlaždic se vzhledem přírodního kamene. Nahlédněte do naší galerie a zkuste poznat rozdíl… nepoznáte jej!

Více zde
Duka

Duka

Skloubit ve sprchovém koutu design, funkčnost a bezpečnost může být těžké. Značka Duka, která se pyšní 40letou tradicí a zkušenostmi ve špičkovém designu sprchových zástěn, koutů a nik, s tím rozhodně problém nemá.

Více zde
Gessi

Gessi

Gessi je bezkonkurenční jedničkou v designu luxusních koupelnových armatur. Jejich ucelené produktové řady představují funkční designovou ozdobu výjimečných koupelen. Gessi znamená precizní design a absolutní kvalitu.

Více zde

Zastavte se na inspiraci


Andrea Jelínková
+420 777 206 635

Po-Pá od 9,00 do 17,00
Informace o zpracování osobních údajů.