Showroom Design Living Concept

Showroom Design Living Concept

U Mlýnského kanálu 687/5 186 00, Praha 8

50 m2 plných inspirace a interiérového designu

Domov má být domovem

Zveme vás k osobnímu vyzkoušení soliterního nábytku od našich italských dodavatelů.

Vítejte v našem showroomu

Připravili jsme pro Vás showroom, který je zrcadlem funkčního a esteticky vyladěného bytu a jenž plně reflektuje naši filozofii. Tou je osobní přístup při návrhu a realizaci, smysl pro jedinečnost detailu, výběr materiálů a kvalitní řemeslná práce.

50 m2 plných inspirace a interiérového designu

V našem showroomu představujeme všechny typické a očekávané prvky funkčního interiéru, jako je atypická šatna kombinující prvky dřeva a kůže, koupelna s výraznou volně stojící vanou uloženou na mramorovém bloku a s originálně řešenou zrcadlovou stěnou s umyvadlem.

Ďábel je v detailu

Snažíme se o netradiční přístup se smyslem pro ten nejmenší detail. Vkusně a neviditelně řešíme úložné prostory v koupelně, sprchový kout je rafinovaně navržen tak, abyste jej při vstupu do koupelny nevnímali, ale posléze ocenili jeho funkčnost.

Materiály a řemeslo jsou vše

Pracujeme s materiály nejvyšší kvality. Ty však kladou nároky na mistrovsky zvládnuté řemeslo. V našich interiérech naleznete na zakázku vyráběné lustry, vkusné obrazové tapety, perfektně zpracovaný detail dřeva a skla, včetně například výjimečného konstrukčního řešení levitujícího zábradlí na schodišti.

Domov má být domovem

Součástí naší práce je i vybavení a zateplení interiéru, kdy klientům pomáháme s výběrem bytových textilií, koberců, závěsů, polštářů nebo například i povlečení, tak aby vše spolu vkusně ladilo a vytvořilo harmonický celek.

Made in Italy

Většina našeho nábytku pochází od italských renomovaných značek, kde stále převládá ruční práce a tradiční řemeslo. Naše zkušenost je taková, že i to je součástí výjimečnosti interiéru a energie, kterou vyzařuje. Portfolio našich dodavatelů jsme připravili tak, abychom nabídli širokou škálu stylu, od moderny po klasický bytový design.

Luxus nebo moderna?

Záleží jen na Vás, umíme pracovat s čistými bílými liniemi, nebo se zdobnými materiály jako je stříbro, zlato, či s kamenem a jinými přírodními a originálními materiály. Poradíme Vám, jak všechny prvky sladit dohromady, které například vynechat či je vhodné doplnit. Máme pro Vás připravené exkluzivní vzorky a také ukázky realizací, které kombinují například i opalované dřevo s prvky zlata.

Těšíme se na viděnou u nás v Karlíně.

Mám zájem setkat se s vámi ve vašem showroomu.

Po - Pá od 9:00 do 19:00