Novinky

Navštivte virtuálně showroom našeho partnera společnosti Admonter

H 2020-04-03 08:10

Využijte čas a z domova a jedním kliknutím „navštívíte“ virtuální prohlídkou nejnovější showroom rakouské společnosti  ADMONTER. Výrobce dřevěných podlah, schodů, dveří, nábytku a akustických obkladů. Získejte velkou dávku inspirace pro Váš domov. Najdete zde spoustu zajímavých kombinací přírodních materiálů a barevných prvků. Celému prostoru vévodí pohodová, přesto noblesní atmosféra, která je typická pro moderní i tradiční rakouské interiéry.

Ve spodní části showroomu je vytvořen pokoj ve stylu exkluzivních hotelů a to včetně koupelny a sauny. Na protější straně se pak přesunete spíše do kuchyně, nebo kavárny. Díky virtuální prohlídce 360st. se nezapomeňte podívat i na strop. Je tam použitý akustický panel, který aktivně snižuje míru hluku a působí pozitivně na atmosféru a pohodu.

Veškeré produkty jsou vyráběny ekologicky přímo v ADMONTU se zárukou 30let.

Vstup do virtuální prohlídky zde : https://www.admonter.eu/en/home/ https://my.matterport.com/show/?m=jNrbeMx5V2J

Číst více
dv home Praha, Form Prince table

DV Home je nyní doma v Karlíně

H 2020-02-09 23:00

Nejnovější kolekce luxusní značky italského nábytku DV Home Collection dorazila do našeho showroomu. Prezentujeme sedačku Charlotte z broušené kůže, konferenční stolek potažený kůží Aligator, lakovaný jídelní stůl a kožené židle.

Srdečně vás zveme na prohlídku a vyzkoušení těchto exkluzivních produktů.

Číst více
Voucher, ples, DLC 2020

Uvidíme se na XIV. Reprezentačním plese ČVUT

H 2020-01-01 18:00

Plesání s ČVUT na Žofíně

Spolu s našim mílým partnerem, firmou Admonter, se rádi účastníme reprezentačního plesu ČVUT na Žofíně již několik let. Letos jsme se rozhodli podílet aktivně a věnovali jsme voucher do tomboly.

Těšíme se na setkání s výhercem této ceny  na našem showroomuČíst více

Pro bližší informace jsme vám k dispozici.

Po - Pá od 9:00 do 19:00